Опубліковано 6 грудня 2024 о 13:59
0 0

"Зігрій захисника"

Учні 7-х класів долучилися до акції "Зігрій захисника"

Наші школярі не залишаються осторонь у цей складний для країни час. У межах акції "Зігрій захисника" учні 7-х класів взяли участь у виготовленні окопних свічок.

Ці свічки стануть справжньою допомогою для наших воїнів на передовій: вони дають тепло, світло та можливість приготувати їжу в польових умовах.

Дякуємо дітям за їхню старанність. Разом – до перемоги!

06031bxr-b717-940x1253.png

Читайте також: