💖ЖИТИ!
Новини, як в жахливому кіно,
І ранку вже не хочеться радіти,
Але, як би нам тяжко було,
Ми маємо у цьому світі жити!
Нам випало пройти важкий цей шлях,
Ні, не дощами, а сльозами вмитий!
Хай зараз біль і смуток у очах,
Ми маємо у цьому світі жити!
Торкається виття сирен сердець,
Рве душу на шматки зі сходу вітер,
І хоч ще подих смерті поруч десь,
Ми маємо у цьому світі жити!
За ці роки і сонцю і зіркам
Всміхатись розучились наші діти,
Але Господь допомагає нам!
Ми будемо у цьому світі жити!
(Сергій Доскач)