Марафон - чудова ідея, адже ми живемо доки рухаємося. І коли здається, що вже все пройдено, зроблено і відкрито, з'являється хтось і запалює серця своїм ентузіазмом, щирістю, любов'ю до своєї справи. Неначе відкриває двері у новий, ще не звіданий, чарівний світ. Хочеться жити і творити незважаючи ні на що.
Дякую проєкту "Всеосвіта" і особисто Лесі Анатоліївні за те, що не дозволяєте зійти з дистанції тим, хто втомився, надихаєте на нелегкий педагогічний шлях тих, хто тільки долучається до нашої справи, даєте можливість спілкуватися і обмінюватися досвідом всім зацікавленим.