- Сашко, чо
му ти так погано вчиш англійську мову?
- А навіщо?
- Як навіщо? Адже цією мовою розмовляє півсвіту!
- Так невже цього мало?
****************
- Світлана, чому тебе вчора не було в школі?
- А я зробила вчительці подарунок.
- Який подарунок?
- У неї вчора був день народження.
От я і вирішила - нехай відпочине від мене!
***************************************
Дядьку, ви, напевно, вчитель?
Чому ти так вирішив, хлопчик?
Тому що, перш ніж сісти на стілець, ви уважно його оглянули...
