Жахлива ніч...Умань..Дніпро..Миколаїв..
Стіна, коридор ,тривога..
вдих-видих,неначе тихо..
не може спинитись ворог..
ніяк не нажреться лиха..
Пес вуха прижав - чує..
і тулиться кіт в ноги..
розпечений пульс -струмом...
і нерви-дроти - болем..
Четверта нуль дві...Вибух..
чийсь сонний чужий ранок
заточені пазурі звіра
хапають і рвуть в рани...
Знебарвлений схід плаче..
лютніє душа від болю..
коли всі разом - не лячно..
хоч ще не було відбою..
В молитві застиг простір,
розстріляний на світанку...
рятує нас лиш совість
одягнена у вишиванку..
28.04.23