Стрічка блогів
0
Природа нам - як рідний ідм,Вона усім - як мати.Щоб лад завжди був в домі тім,Про це нам треба дбати.Й віддячить за добро тобіЗемля теплом родинним.Люби і бережи її,Будь гідним її сином!