Опубліковано 18 серпня 2020 о 00:55
0 0

Завжди і в усьому залишатися людиною

Дякую Всеосвіті за цікавий початок, за надану можливість навчатися, отримувати нову інформацію, поповнювати свій багаж знань, сподіваюся на вдале завершення марафону.