Завершилась перша зимова сесія #STEM_CAMP_2023
Зимова сесія - це зорепад інтерактивних інструментів. 


Цікавих тренінгів, моментів. 

Космічні теми ми вивчали. 


Наплічник ідей активностями наповнювали. 

Дякую Бутурлина Оксана за запрошення, спікерам за цікаві теми, практики, інновації, гарний настрій, скелет космічної декади! 













