Засипало цвітом...
Засипало цвітом комори весни, наче снігом,
Така білизна – хоч пірнай і купайся в красі!
І небо, немов балдахін, над кремезним горіхом
Розвісив Господь й відпочити на хвильку присів.
Пташки розгойдали повітря дзвінкими псалма ми,
Кульбабові китиці травами вдаль попливли,
І сонце травневе, як лагідна посмішка мами,
Лоскоче розквітлі черешні і крильця бджоли.
І стільки буяння й енергії в цій благодаті –
Так, ніби й землі не торкалися тіні війни…
Лелеки гніздечко звели на покинутій хаті –
Як символ нового життя і нової весни…
Як іскру надії над боляче вжаленим світом.
Летять і вальсують тендітні легкі пелюстки !..
Засипало цвітом, як щедро засипало цвітом –
Смарагдові трави, жалі і мінорні думки.
© Наталя Данилюк, 2023 р.