Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

7 квітня 2021 о 14:26
0 0

ЗаЩоБа

Що за химера? Так це ви ще не знаєте, що буде далі – суцільне… Ну, зараз побачите.

1. Назва

Двофазна дистанційна технологія навчання користуванню Фейсбуком. Робоча назва: "Залучи - ЩоБачив".

2. Концепція

Перша фаза орієнтована на учнів закладів середньої освіти (з 10 років). Друга на пенсіонерів. Мета: поширити користування Фейсбуком для реалізації соціальних завдань побудови європейської України.

3. Перша фаза

Назва: Залучи бабусю у Фейсбук.

Учні середньої школи навчають своїх бабусь і дідусів працювати у Фейсбуці. Можна не своїх, можна сусідів. Чи знайомих або родичів. Важлива умова одна: це має бути або пенсіонер, або особа, що вже наближається до третього віку навчання (за її власним відчуттям). Потенційним учням моє особисте запрошення: "Піонер, к боротьбі за справу Батьківщини, будь готовий!"

Учні навчаються навчати, пенсіонери навчаються використовувати Фейсбук.

Результат:

  • залучення однієї особи до одного з форумів Фейсбук (найкраще - власного класу учня) як програма-мінімум;

  • запровадження власного форуму (групи чи сторінки, найкраще - власного класу) як програма-максимум.

4. Друга фаза

Назва: Що я бачив у житті.

Пенсіонер має пригадати три най-най… враження свого життя і написати про них. Можна і не у Фейсбуці, можна у блозі, на якомусь сайті – то на вибір. Але посилання на цей текст має бути подане в форумі, де представлений учень, що виконав первинне навчання. Цей факт фіксує успішне завершення процесу.

Після завершення навчання його учасники (учень і пенсіонер спільно) одержують право запропонувати для проекту постійну назву і логотип.

5. До уваги педагогів

Ні, не тих, що думають вже про пенсію. Тих, що активно працюють, а може ще тільки починають свій професійний шлях. Пригадайте, будь ласка, в вас була наставниця? Ну коли ви тільки робили перші кроки в школі. Була досвідчена і поважна колега, яка вам допомагала практично освоїти, опанувати певні моменти в роботі з дітьми? Та напевне, що була. Може, вона вже на пенсії?

Читайте також: