Опубліковано 11 травня 2020 об 11:05
0 0

Заняття за методикою М. Зайцева

План-конспект заняття з навчання дітей

читанню

за методикою М. Зайцева.

(середня група)

Тема: «Зима»

Мета: продовжувати вправляти в знаходженні складів на кубиках та таблицях, закріплювати навички письма по таблиці; продовжувати вчити читати слова; збагачувати та активізувати словник словами - назвами зимових явищ; розвивати логічне мислення, кмітливість вчити працювати самостійно, допомагати один одному.

Матеріал: таблиці, кубики Зайцева, Сніжинки, картинки з птахами,

картки зі словами.

Хід заняття

-Діти, сьогодні нам в садочок принесли чарівну коробочку. Давайте її відкриємо та дізнаємось, що там. «Відкриваємо чарівну скриньку зими».

Діти розглядають вміст скриньки зими, розповідають про кожен об’єкт

(сніжинки, картинки з зображенням птахів, звірів, природних явищ )

-Хто скаже мені яка зараз пора року? Скажіть чи всі птахи відлітають чи

деяких ми можемо зустріти взимку?

Дидактична вправа «Відгадай, хто Я».

Знайти картки з зображенням птахів, звірів, природних явищ та підписати за допомогою кубиків Зайцева.

Конкурс знавців загадок «Я загадаю, а ти відгадай»

У мене є загадка але щоб її відгадати потрібно скласти речення і прочитати.

Я ВОДА І НА ВОДІ ПЛАВАЮ. (крига)

1 2 3 4 5 6

Відповідь викладається з кубиків.

Імітаційна вправа «Сніжки».

Діти уявляють, що в руках не просто кубик, а сніжна кулька. Вони крутять свої кульки до сигналу вихователя.

Після цього читають, що написано на верхній грані кубика.

Інтелектуально – мовленнєва гра «Відгадай слово»

Частину слів присипав сніг діти добирають невистачаючий склад за допомогою кубиків (зи…(ма), с…г(ні), мо…з (ро), Ві….ла (хо)).

- Молодці, ви виконали всі завдання.

- Вам сподобались наше заняття?

- Які завдання ми сьогодні виконували?

Я ВОДА І НА ВОДІ ПЛАВАЮ. (крига)

1 2 3 4 5 6