Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

9 лютого 14:13

Заняття для дітей за темою: "Наші зубки. Щоб зубки не боліли"

З нагоди міжнародного Дня стоматолога, а такж з метою: ознайомити дітей із значенням зубів для організму людини, вказати на необхідність бережливого ставлення до зубів, ознайомити дітей з правилами користування зубною щіткою, прищеплювати культурно-гігієнічні навички, пройшло заняття: "Наші зубки. Щоб зубки не боліли".

Стоматолог — це лікар, який піклується про стан ротової порожнини в разі виникнення проблем із зубами будь-якої складності.

Кожна людина повинна стежити за чистотою зубів, бо їхній стан впливає на здоров’я, настрій, міміку й поведінку. Приємно бачити людину зі здоровими зубами, і навпаки — неприємне враження справляє людина з гнилими зубами. Крім того, хворі зуби є сприятливим середовищем для збудників таких захворювань, як ангіна, гастрит, серцево-судинні захворювання тощо. Зуби здатні до природного очищення: інтенсивне жування сирих овочів і фруктів, черствого хліба очищує зуби та масажує ясна і піднебіння.

Чищення зубів.

Спочатку потрібно вимити руки з милом і добре промити зубну щітку під струменем води. Потім ретельно прополощіть рот водою кімнатної температури, на змочену зубну щітку покладіть трохи зубної пасти чи порошку й чистіть при зімкнутих зубах їхні передні й бічні поверхні.

Возможно, это изображение 1 человек и текстПерегляньте мультфільм і запам’ятайте, яких правил потрібно дотримуватися, щоб зуби були здоровими.

https://www.youtube.com/watch?v=uyL64bZX3Kg

Читайте також: