Сьогодні у мене свято. Так, не менше, ніж Новий Рік)
Курси завершено, сертифікат отримано.

14 практичних робіт і 3 тести позаду. Довго не могла зробити конспект уроку математики з використанням дидактичних ігор ( як завжди водиться, довго не могла обрати тему, та довго не могла почати писати та потім ще довго зволікала, бо завжди є те, що потрібніше зробити в першу чергу... ) І от нарешті!
Рекомендую. Цікаво. Випробовує на міцність. Інколи навіть обтяжує
Але в кінці є відчуття, що все не просто так, що стала трішки мудрішою і набула ще трішки досвіду. Хіба заради цього не варто було почати?