Опубліковано 28 серпня 2020 о 12:15
2 0

З святом Успіння Пресвятої Богородиці

Всіх педагогів та їх родини щиро вітаю з Першою Пречистою. Бажаю всім добробуту і щастя, хай всі починання вдало складаються, а в душі панує мир та спокій. Здоров'я всім та оптимізму в цей нелегкий для всіх час. Божих благословінь.