З ПОЛИВАНИМ ПОНЕДІЛКОМ!
Дзвінко ллється так водичка,
Гарно вмиє наші личка —
І ще краща стане врода.
Ох, яка ж це насолода!
Понеділок Великодній —
Обливаймося сьогодні!
Хай вода додасть нам сили,
Щоби жили — не тужили,
І раділи кожній миті
Свіжі, чисті і облиті!
Вода весело так ллється...
Все недобре хай минеться!
Нас Великдень обливає,
А Господь благословляє.
Лиймо, лиймо нині воду
На людей і на природу.
Хай змиває негаразди,
Хай здорові будуть ґазди —
Чоловік, його дружина
І весь рід наш... й Україна!
Хай назавжди змиє горе,
Ворога народ поборе,
Пропаде війна триклята,
Будуть радісними свята,
Зникнуть рани і руїни
І воскресне Україна!
Христос Воскрес!
Оксана Козак
