Сьогодні, у День захисту дітей, стартувала дитяча оздоровча кампанія «Літо-2021». Вихованці пришкільного табору «Сузір`я» відвідали урочисте відкриття сезону відпочинку. Дітей і дорослих поздоровили із закінченням навчального року і довгоочікуваними канікулами заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Ірина Степаненко та начальник управління освіти Лариса Волченко. Наталія Гаввіна, координатор міської дитячої оздоровчої кампанія «Літо-2021», привітала малечу із довгоочікуваним відпочинком і побажала, щоб він був творчим і натхненним. Наші діти отримали чудові подарунки – канцелярські набори для змістовного дозвілля та творчості. І хоча погода сьогодні нас не порадувала теплом. Та запальні танці, веселі пісні, чудові ігри та конкурси від творчого колективу СМ ЦДЮТ розцвітили посмішками все навколо і викликали бурні аплодисменти.
Вітаємо всіх із початком оздоровчої кампанії «Літо-2021».