Йде лисичка до кав'ярні
З лисом каву пити.
В неї очі дуже гарні –
Що тут говорити...
Вже давно приворожила
Краса її лиса,
Бо ж краса – велика сила.
Лиска ще й актриса!
Лис всміхається привітно,
Годить своїй кралі,
Вже підніс букетик квітів,
Їй надів коралі.
Ну, а лиска так радіє,
Приймає презенти,
Аж від щастя серце мліє,
Ловить компліменти.
Оксана Козак
15.10.2025