Після резонансної заяви представників МОН і, зокрема, міністра освіти Оксена Лісового щодо обговорення з суспільством доцільності скорочення деяких предметів у закладах середньої освіти, очільник Міносвіти повідомив, що і природничі, й гуманітарні, тобто усі ключові навчальні дисципліни, які нині є в школі, повинні залишитися.