Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

28 грудня 2023 о 12:45
6 0

Як зі школою відсвяткувати Новий рік?

  1. Новорічний онлайн-фестиваль

    Завичай новорічне святкування об'єднувало одразу кілька класів, але зараз це просто небезпечно. Утім, можливість привітати, наприклад, одразу всіх п'ятикласників усе одно є, і її дарує онлайн. Разом із учнями вигадайте яскравий новорічний номер, який точно має побачити вся школа. Наприклад, це може бути святковий танок, цікава сценка, весела пісня тощо. Їх можна записати заздалегідь та передати колегам, аби вони показали ці натхненні відео своїм учням під час святкування, а можна влаштувати спільну онлайн-сесію, під час якої діти і продемонструють виступи. Влаштуйте справжній челендж, запропонувавши учням просто під час спільного свята знайти в інтернеті новорічні вірші та загадки, за кілька хвилин підготуватися і продекламувати їх. У кого вийде цікавіше, веселіше та оригінальніше? А ще можна просто у прямому ефірі влаштувати марафон побажань одне одному чи школі загалом. Що нестандартнішим буде побажання, то краще!

  2. Лист у майбутнє

Цей рік був непростим не тільки для нас, а й для учнів. Чого очікувати від 2024 року?Поки що складно робити прогнози, але ж усі ми сподіваємося, що він точно принесе зміни на краще! А як відомо – мрії збуваються, особливо якщо міряти разом. Запропонуйте учням помріяти разом. Візміть звичайну коробку та прикрасьте її (дощиком, наліпками тощо), а потім запропонуйте дітям написати на різнокольорових аркушах свої мрії та бажання на наступний рік. Усі мрії збираються у коробку, яка урочисто закривається до наступного року. Діти хочуть побажати шось добре та гарне однокласникам? Створіть у класі «Дошку бажань». Можна просто закріпити на стіні звичайний ватман, на який школярі чіплятимуть наліпки з побажаннями. Не обмежуйте дитячу фантазію: що яскравішим буде оформлення «Дошки бажань», то краще! А ще можна записати відео зі згадками про найкращі миттєвості минулого року, разом вигадати новорічну історію, записати святкове відео з привітаннями та, якщо буде сніг, зліпити сніговик.

3. Святкова фотосесія

Створіть у своєму кабінеті чи у коридорі яскраву фотозону, де діти зможуть зробити світлини, які викладуть у соцмережі з віповідним хештегом. Це не складно, просто візьміть побільше різньокольорового дощику, фольги та блискіток. А щоб було ще цікавіше, напередодні запропонуйте дітям власноруч створити прикраси, які можна використати у якості оформлення. Звісно, аби було ще яскравіше, варто нагади учням, що ви будете раді бачити їх у світковому вбранні. Або причепуритися просто у школі! Тут вам у пригоді знову стане святковий дощик, різнокольоровий папір і блискітки.

Залучить до фотосесії всю школу: кожен клас може створити свою фотозону, зробити світлини та викласти їх у шкільну групу у соцмережах. Чудові спогади залишаться надовго.

Читайте також: