Опубліковано 26 червня 2023 о 08:50
0 0

ЯК Я ВТОМИВСЯ БУТИ ВСЕ НА ЛЮДЯХ!

ЯК Я ВТОМИВСЯ БУТИ ВСЕ НА ЛЮДЯХ!

Важке це діло — влада, булава.

То вони люблять, то вони не люблять.

Та всяк тебе ще й брудом облива.

Умри за них, і то їм буде мало.

Усе віддай — обізвуть хитруном.

Видать, це наше неподільне право —

своїх гетьманів обкидать багном.

Ось я тут вийду на дозірну вежу

та понавколо подивлюсь.

І ні від кого не залежу.

І тільки Господу молюсь.

#Берестечко

#ЛінаКостенко #Ліна_Костенко

Ілюстрація Беати Куркуль