Дівчинка взяла мамине по мамкові, — це ж було вже! Це точно моя Стася надихнула😁.
Подивилася коментарі в цій новині і все 1в1 як у Стасі. Одні пишуть, нащо носити імʼя батька, якщо той не путній. Інші хвалять вибір дівчинка. А є і ті, хто відверто принижує, ніби дитина зробила щось погане.
Коли Стася в серпні 2023 року стала відомою на всю країну я намагалася ігнорувати коментарі. Люди бувають злі, особливо чоловіки, які не готові віддавати своє «по батькові». Мою дитину тоді принижували і часто саме хлопці.
Але були моменти, коли до мене підходили та передавали вітання вдячності Стасі. Вона своїм прикладом надихнула обирати матронім та підтримувати своїх мам, які виростили своїх дітей без підтримки татусів.
Пишаюся нашими дітками💪❤️.
П. С. Відтоді на Всеосвіті у формах з заповненням особистих даних ми через сліш додаємо використання матроніма — «По батькові/по матері». Я так розумію, ми на Всеосвіті єдині в Україні, хто додав матронім у форму.

Джерело: nv.ua. Та як в Україні офіційно з’явився перший матронім: gendergid.org.ua