
🙏🏼 Будь ласка, перед тим, як відправити дітей до школи, посидіть з ними 5 хвилин і поясніть, що бути дуже високим, низьким, пухким, худим, чорним
чи білим – це не смішно.
Немає нічого поганого в тому, щоб носити одні й ті самі туфлі чи кросівки щодня.❤️
Навчіть їх нікого не виключати зі списку спілкування лише тому, що вони «різні» чи не такі, як вони.
Поясніть їм, що глузування та образи ображають і школа має НАВЧИТИ ВЧИТИСЯ, А НЕ конкурувати,
НЕ КРИТИКУВАТИ, НЕ ПРИНИЖУВАТИ.
Поясніть їм, що у них та їхніх однокласників
однакова цінність.❤️
Освіта починається вдома, цінності та співпереживання – ось чого не вистачає у сучасному світі!❤️
Джерело:
https://teachme.expert/blog/article/iak-pidgotuvati-ditinu-do-shkoli
https://copilot.microsoft.com/chats/qmUaXryWkT7byw3DX5nTs