Бути в ресурсі — це коли задовольняються базові потреби і є енергія на досягнення цілей. Це наповненість, легкість, енергійність, гармонія. Якщо ресурсу вистачає, ви готові згорнути гори: дихати на повні груди, отримувати задоволення від життя, ставити цілі та йти до них, дарувати свою любов і почуватися щасливими.
Як відстежувати свій стан? 
Іноді через купу завдань, високий рівень відповідальності чи чужі очікування ми пізно розуміємо, що працюємо ледь не з останніх сил і вже майже втратили свій ресурс. Щоб цього не трапилось, старайтесь регулярно відстежувати свій стан наприкінці кожного тижня за допомогою кількох питань:
Як я себе почуваю?
Чому я так себе почуваю?
Як це виправити?/ Як залишитись в такому ж стані?
Як відновити ресурс?
Відповідь очевидна — знайти свої джерела енергії й намагатися накопичити її.
Обмежити негатив
Починати ранок з читання новин — погана ідея. Краще приділіть час турботі про себе, ранковій зарядці чи медитації.
Визначити свою зону відповідальності
Припиніть турбуватися про те, на що не можете вплинути. Якщо ви не маєте впливу на ситуацію, змініть своє ставлення до неї.
Знайти час для себе
Так, іноді це непросто, та все ж спробуйте знайти можливість побути наодинці з собою, подбати про свою внутрішню дитину. Не важливо, що ви робите: п’єте каву на балконі, малюєте або просто мрієте. Важливо, що в цей момент ви належите лише собі. І жодного почуття провини!