Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Літо без стресу: психоемоційна підтримка дітей з ООП у період канікул
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 25 лютого 2023 о 00:12
3 0

ЯК БУТИ В РЕСУРСІ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ?

Бути в ресурсі — це коли задовольняються базові потреби і є енергія на досягнення цілей. Це наповненість, легкість, енергійність, гармонія. Якщо ресурсу вистачає, ви готові згорнути гори: дихати на повні груди, отримувати задоволення від життя, ставити цілі та йти до них, дарувати свою любов і почуватися щасливими.

Як відстежувати свій стан? 🤔

Іноді через купу завдань, високий рівень відповідальності чи чужі очікування ми пізно розуміємо, що працюємо ледь не з останніх сил і вже майже втратили свій ресурс. Щоб цього не трапилось, старайтесь регулярно відстежувати свій стан наприкінці кожного тижня за допомогою кількох питань:

💭 Як я себе почуваю?
💭Чому я так себе почуваю?
💭Як це виправити?/ Як залишитись в такому ж стані?

Як відновити ресурс?🤔

Відповідь очевидна — знайти свої джерела енергії й намагатися накопичити її.

🙅🏻‍♀ Обмежити негатив

Починати ранок з читання новин — погана ідея. Краще приділіть час турботі про себе, ранковій зарядці чи медитації.

🙋🏻‍♀ Визначити свою зону відповідальності

Припиніть турбуватися про те, на що не можете вплинути. Якщо ви не маєте впливу на ситуацію, змініть своє ставлення до неї.

💇🏻‍♀ Знайти час для себе

Так, іноді це непросто, та все ж спробуйте знайти можливість побути наодинці з собою, подбати про свою внутрішню дитину. Не важливо, що ви робите: п’єте каву на балконі, малюєте або просто мрієте. Важливо, що в цей момент ви належите лише собі. І жодного почуття провини!