Опубліковано 26 травня 2023 о 04:38
2 0

Я старомодна. Плачу із дощами...

Я старомодна. Плачу із дощами...

Ціную тишу. І люблю котів.

І, часом ,в темряві змагаюся зі снами,

складаючи казки. Я без " понтів"...

Якась така... Буваю одинока.

І, часом , недоречно так всміхнусь...

Буває, цілий день тріщу...--сорока...

А, іноді, у кокон загорнусь...

Люблю сукенки з романтичним кроєм,

ХусткИ з квітками. Осінь і дощі...

Ніколи не відстоюю щось боєм...

І не кажу, що в серці й на душі.

Я старомодна. В зачісках, в манерах...

Люблю книжкИ, розкішні виданнЯ.

Помешкання старі, що у химерах...

Мережки, рушники і вишиття...

Літаю в мріях, хоч давно не юна.

Люблю Шопена так, як спів птахІв..

Гортаю спомини, старі, як руни...

І маю купу схованих гріхів.

Я старомодна. Я люблю тумани.

ГіркИй парфум з лимоном. І полин.

Зелений чай. І ковані паркани.

Вечірнє небо кольору ожин...

Люблю людей. Буває -- обпікаюсь...

Та вірю в силу справжнього добра.

Малюю квіти. Вже не сперечаюсь.

Комусь -- близька, а декому -- чужа.

Я старомодна. Іноді, до сміху...

У кольорах люблю відтінки " беж"...

І чисті вікна)... Надвечір'я тихе...

І захід сонця кольору "пожеж"...

Я старомодна. Трохи маю чарів...

І знаю, що все так, як має буть...

Люблю цей світ. І чорнобривці карі...

І Божі дні, що з хмарами пливуть...

26.05.2022

Людмила Галінська