Опубліковано 12 березня 2024 о 14:36
14 0
1 2 2 1 1

Я -- осінь

Я -- осінь. Примхлива і горда часами.

Шукаю притулку в сльотливих дощах.

Люблю парасолі, старі мелодрами...

І шурхіт листків, що летять по ногах.

Я -- літо. Руде... У веснянках на носі.

Гаряче й спекотне, з букетами трав.

Із ягідним присмаком. В стиглих покосах--

багряний відтінок вечірніх заграв.

Весна я... Колись -- молода і квітуча.

Зваблива і ніжна, як перші квіткû.

Солодка, як мед. Як кропива -- пекуча.

Люблю молочай і шовкòві хустки.

Буваю зимою. Холодна. З льодàми...

Вмираю з снігами. В мовчанні -- німа.

Малюю з морозом картини квітками.

І вірю весь час, що минає зима.

Я -- осінь. Я -- літо. З небес павутинка.

Звичайна. Як всі. І інакша завжди.

Цілована сонцем, як квітка. Я -- жінка...

Я диво. Із тих, що лишає сліди...

12.06.2022

Людмила Галінська