Я ніколи не тримаю образу на тих людей, які колись завдали мені болю...Навіть, якщо після цього довелося скласти себе по шматках... Ні, не тримаю образу... Щиро бажаю їм щастя і дуже сподіваюся, що закон життя їх обійде... Чому?- запитаєте ви.
Тому що фраза - "Земля кругла, все повертається в подвійному, або ще в більшому розмірі"- це не просто слова, це реальність, яка б'є в тисячу раз сильніше і вишуканіше...і не факт, що людина, яка вас образила, буде здатна, як ви, зібрати себе по шматочкам і склеїти...
З нету