Опубліковано 17 квітня 2023 о 21:35
0 0

Я ніколи не тримаю образу ...

Я ніколи не тримаю образу на тих людей, які колись завдали мені болю...Навіть, якщо після цього довелося скласти себе по шматках... Ні, не тримаю образу... Щиро бажаю їм щастя і дуже сподіваюся, що закон життя їх обійде... Чому?- запитаєте ви.

Тому що фраза - "Земля кругла, все повертається в подвійному, або ще в більшому розмірі"- це не просто слова, це реальність, яка б'є в тисячу раз сильніше і вишуканіше...і не факт, що людина, яка вас образила, буде здатна, як ви, зібрати себе по шматочкам і склеїти...

З нету