Опубліковано 1 березня 2020 о 18:17
0 0

Я не вчитель, я матуся двох веселих дітлахів.

Я не вчитель, я матуся

Двох веселих дітлахів.

І я з ними ніби вчуся,

Пізнаю великий світ.

І чому колись я вчилась,

Дуже сильно все змінилось.

Я лише хочу внести

До навчання новизни.

Щоб воно було веселим,

В формі ігор, не нудним.

Щоб мій син виріс розумним,

А дочка така ж, як син.

Я люблю їх дуже сильно!

Донька й син – моє життя!

Вчіться тільки на відмінно!

Завжди підтримаю вас я!