Я ЛЮБЛЮ ТИШУ
Я люблю тишу... В ній присутній Бог...
Усі думки збираються докупи.
У душі спокій... Серце без тривог...
Якесь блаженство - навіть не збагнути...
Я люблю тишу... В ній живе надія
І сподівання, що все добре буде.
Розквітне сад... Здійсняться усі мрії,
Бо Бог нас любить, Бог нас не забуде...
Я люблю тишу, бо лікує рани
І на життя щасливе надихає.
У кожнім дні майбутнім, що настане,
Нам світлу Перемогу провіщає...
Я люблю тишу... В ній присутній Бог...
Усі думки збираються докупи...
У душі спокій... Серце без тривог...
Якесь блаженство - навіть не збагнути...
Світлих Великодніх свят! Добра, миру любові, Божого благословіння, незгасимої віри в Перемогу!
Наталія Кияк
Світлина з мережі