Опубліковано 8 травня 2022 о 08:37
1 0

Я дякую Богу за те, що я – МАМА...

Я дякую Богу за те, що я – МАМА,

Хоча прокидатись доводиться рано,

І пізно лягати. Читати казки.

Сніданки-обіди-вечері-садки.

-Матусю, поїсти!

-Мамусю, читай!

-Я хочу гуляти, рідненька, вставай!

-Я супчику хочу!

-А я – пиріжок!

-То мо я мамуся!

-Ні, я лиш синок!

І зранку до ночі у хаті гуде,

Я тішуся цим – так завжди не буде !

Бо виростуть діти – полинуть в життя,

Та зараз для них найдорожча – лиш я!

Я ж встигну колись ще набутись без них,

Без галасу в хаті, розкиданих книг,

В порядку стерильному та чистоті

Я точно згадаю про ро ки ось ці –

Де казка – повсюди, де я – чарівниця,

Для своїх дітей – добра фея й цариця!

Де я для синочків найкраща у світі,

Де можу їх мрії й бажання здійснити!

Де вмію цілунком загоїти ранки,

Цукерки - у ду ші, всю ніч – колисанки,

Де захват малює в дитячих очах

І сонячний промінь, й малесенький птах.

Де іграшки всюди, де щебіт та сміх,

Недоспані ночі, де «Ангел» у сніг,

Де щастям пронизане наше життя!

В дитинство синочків – нема вороття...

Тож доки ще діти мене потребують,

Ще ходять за ручку, ще на ніч цілують,

Щаслива від цього! Ціную ці дні!

Я – «МАМА» - і цього достатньо мені!

© Ірина Левко