Дорогі діти та батьки!
Сьогодні ми всі переживаємо безпрецедентні часи, які будемо пам’ятати, а саме пандемію COVID-19. Тому завдяки капсулі часу у нас є можливість не лише обговорити дитячі думки, враження від дистанційного навчання і тривалого карантину, а й законспектувати їх та законсервувати їхні враження в капсулу часу.
Для цієї роботи пропоную баночку, а також папірці для нотаток. Спочатку ми обговоримо з вашими дітьми ситуацію щодо коронавірусу, після чого вони мають написати свої враження, емоції, думки та покласти в капсулу. У кінці навчального року Ми разом відкриє місткість, щоб ще раз повернутися до дитячих думок.

