Вже після Паски був і дощик і мороз.
Вже квітень залишив по собі згадку.
Злетіли пелюстки із абрикос
Й сховались заметілі у шухлядку.
Відцвів підсніжник, побілів підбіл.
Вже після Паски сонце водить танці.
Вже на черешні весело від бджіл.
Вже чай парує з чебрецю у склянці.
Весна спішить, не жалує теплом.
Спішить у май, у райську свою днину.
Скородить сіру землю за селом
І любить, дуже любить Україну.
І вже над хатою лелека у брилі.
І в хаті пахне шкваркою й млинцями.
І пахне перегноєм від землі,
І ніжністю, і молоком від мами...
Г.Потопляк.