Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Літо без стресу: психоемоційна підтримка дітей з ООП у період канікул
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 1 травня 2023 о 00:38
0 0

Вже після Паски був і дощик і мороз.

Вже після Паски був і дощик і мороз.

Вже квітень залишив по собі згадку.

Злетіли пелюстки із абрикос

Й сховались заметілі у шухлядку.

Відцвів підсніжник, побілів підбіл.

Вже після Паски сонце водить танці.

Вже на черешні весело від бджіл.

Вже чай парує з чебрецю у склянці.

Весна спішить, не жалує теплом.

Спішить у май, у райську свою днину.

Скородить сіру землю за селом

І любить, дуже любить Україну.

І вже над хатою лелека у брилі.

І в хаті пахне шкваркою й млинцями.

І пахне перегноєм від землі,

І ніжністю, і молоком від мами...

Г.Потопляк.