ВИ СТОЮ!
Я вистою, огидний звіре, вистою,
Хоч в мене б’єш ракетами і бомбами,
До тіла лізеш брудом мого чистого
І геноцидом знищував мільйонами!
.
Не розбудуєш тут свою імперію,
Не буду мовчки я тобі коритися,
Лиш тихо підкрадаюсь до артерії…
Тобі від крові, враже, не відмитися!
.
Я сльози втрати маком в полі виплачу,
Барвінками, волошками покриюся,
У віршах і піснях те горе викричу,
Відроджена, водою рік омиюся.
.
В нащадках я – Шевченком і Бандерою!
Твоїм же – буду сном жахливим снитися
І долею проляжу невеселою!
Я навіть без набоїв буду битися!
.
Орду твою палитиму, стрілятиму,
Що на землі і дні підводнім гнитиме!
Вдовою, матерями проклинатиму,
Вона тавро катів повік носитиме!
.
Підеш у пекло, звіре, а я – вистою!
Під на тиском століть не розчинилася,
А вишита, в віночку і з намистами,
Бо вільною я жити народилася!
04.01.2023 р.
Автор: Ольга Кириченко (Сліпенька)
