"Вистояли на майдані - переможемо у війні!" під таким гаслом у Васильківському ліцеї 7 пройшли виховні заходи. Учні пригадали події, які відбувалися в країні і на Майдані Незалежності, більш дізналися про революцію Гідності та Свободи, обговорили цінності, які відстоювали учасники українських революцій, та за які, сьогодні воюють захисники і захисниці у війні з російським агресором. Ми переможемо. Адже, Україна - це
територія гідності та свободи.