Стрічка блогів
0
Нині в ОЗО "Васильківська гімназія № 4" відбувається виставка учнівських світлин та малюнків "Перші квіти весни". Затамувавши подих, ми дивимось на ці перші тендітні квіти, які вселяють ніжність і надію в наші серця.