Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Літо без стресу: психоемоційна підтримка дітей з ООП у період канікул
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 14 вересня 2025 о 21:02
3 0
1 1

Вистава, на яку я піду ще, якщо буде нагода...

Вчора побувала в театрі на Печерську. Дивились виставу "8 кроків танго". В афіші, до речі, заявлено, що це мюзікл, а ще - романтична комедія.

Що сказати, якщо весь час пролетів немовби секунда? Було цікаво, драйвово, захоплююче, інколи сумно, емоції змінювались - все, як і в житті.

Герої теж змінювались. 4 пари, 4 історії, в яких стосунки розвивались одночасно. По кроках. Як в танго. Закоханість, зустрічі, перші вчинки, крок вбік. крок назад...

У кожного з нас своя історія. Але вистава була такою, що, гадаю, будь-хто весь час впізнавав в героях себе, свої сумніви, свої помилки, свої вразливі місця.

А ще це дійсно була комедія. Посмішка з обличчя не сходила...)

Раджу подивитись цю виставу. Вона того варта!

0801buki-30b6-624x891.webp

Залишу тут склад акторів: Юлія Першута, Руслан Сокольник, Ганна Лебедєва, Борис Книженко, Катерина Рубашкіна, Олександр Васін, Андрій Волошин

0801buky-0d98-940x708.jpgТеатр - це те місце, де треба бувати вчителям хоча б раз на тиждень. Для ресурсу)

https://kontramarka.ua/uk/salida-cruzada--krokiv-tango-64224.html