Вишила сорочку
Різними нитками,
Долю зі струмочку
Поряд з ластівками.
Маки при долині,
Соняшник барвистий,
Щоби став віднині
Рідний край наш чистим.
Зеленіє поле,
Отже, треба жити...
Не лякаюсь, доле,
Бо зростають діти.
Одягну сорочку,
Розплету я косу,
В білому віночку
Я ступаю в росу...
- Земле, я благаю
Зупини страждання!
Воїнів чекають
Їх сім'я, кохання...
Я не хочу більше,
Більшого не треба,
Нам потрібна тиша
І блакитне небо.
Нам потрібен спокій,
Дзвони Перемоги!
Ще чекати доки?
Слухати тривоги?
Я не знаю, Боже,
Де ти є? Ти ж бачиш...
" Руzкий мир ничтожен,
Что всё это значит?
Ведь не могут люди
Быть настолько мерзки?
Что же с миром будет,
Убивая зверски? "
Нелюди прокляті,
Покидьки, уроди,
Що у моїй хаті
Ви знайшли, крім вроди?
Я не буду ваша,
Хоч зламай, я встану!
Україна - наша!
Прапор я дістану!
І на цілий всесвіт
Майорить вітрило 
І гуркоче плескіт
Перемоги крила!
( Салига Ольга 23.03.2023 )