Випуск 2020
Учорашній вечір був заключним акордом неповторної шкільної симфонії, яка творилась і виконувалася протягом майже трьох тисяч днів цьогорічними випускниками Сьомої. Супроводжувалась мелодією дзвінка понад двадцять тисяч разів, проривалась крізь карантин, відшліфовувалась дистанційно, перепліталась то піднесенням, то драматизмом на ЗНО. 
Нехай же лунає над світом ніжна мелодія сонячного ранку дорослого життя, мелодія, злита у тендітних струнах ваших душ, мелодія вашої юності! Успіхів вам, мої випускники! Оптимізму! Впевненості! Любові! Віри в себе! Людяності!