Тема: Виготовлення пано у техніці квілінг.
"Чудові візерунки".
Мета: навчити учнів виготовляти картини за задумом у техніці квілінг ;
удосконалити уміння та навички набуті на попередніх заняттях;
Формувати вміння віготовляти основні квілінгові форми.
розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення, дрібну моторику рук,
творчі здібності та фантазію дітей;
виховувати охайність, працелюбність, вмінню бережливо та
економно використовувати матеріал, підтримувати у чистоті робоче
місце та дотримуватись правил техніки безпеки.
Обладнання: Набір для квілінгу, картон, ножиці, лінійка, інструмент для квілінгу, олівець, клей. Фото робіт майстринь у техніці квілінгу.
Хід заняття
І. Організаційний момент.
Привітання з вихованцями.
Підготовленість дітей до заняття.
ІІ. Актуалізація опорних знань.
Пригадайте, чим ми займалися на попередньому занятті?
З яким видом мистецтва ми познайомилися?
Що ви знаєте про квілінг? (розповідь учня)
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності.
Демонстрація різних видів картин.
Оголошення теми заняття.
Сьогодні ми з вами будемо виготовляти пано «Чудові візерунки». у техніці квілінг.
ІV. Основна частина
Знайомство з технікою квілінг.
Квілінг – надзвичайно тяжкий вид мистецтва. Як мінімум, він потребує дуже багато часу. З поміж інших, цей вид мистецтва є зовсім недорогим, тому доступний кожному.

Адже, щоб створювати свої маленькі шедеври Потрібні практично підручні матеріали, особиста винахідливість і уява матеріали,
Практична робота.
Підібрати кольоровий папір для фону
демонстрація зразків квілінгових форм;
Пригадайте що усі форми починаємо робити з основної форми.
Щільна спіраль :
скрутити смужку паперу з пабору для квілінгу на стержень і кінець приклеїти;
дати підсохнути;
обережно зняти з палички.

Вільна спіраль
скрутити смужку паперу з пабору для квілінгу на стержень.
Розпустити спіраль до потрібного розміру і кінець приклеїти;
З вільної спіралі можна отримати різні варіанти: листків,пелюстків, завитків.


Виготовити потрібну кількість деталь.
(Під час самостійної роботи учнів при потребі допомагаю).
V. Підсумки.
- Що сьогодні ми виготовляли?
- В якій техніці працювали?
- Що ви дізналися цікавого?
- Чи сподобалася вам ваша робота?
2. Прибирання робочого місця.