Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

16 квітня 20:32
5 0
1 1 1

Ви захищаєте почуття путіна та його ґвалтівників? Я не підтримую думки подібних моралістів

0601cmk5-ca1e-674x732.png

Моя відповідь:

Ви зараз говорите про росіян, які ґвалтували маленьких дітей в Бучі? Це ви говорите про росіян, які стріляли в голови цивільним. Це ви захищаєте путіна, який є ідеологією російського світу? Це ви говорите про «розлюднення» в контексті жартівливої розробки??? Ви знаєте, що ваших колег ґвалтували та вбивали на окупованих територіях?

Я хочу бути «розлюднена» стосовно всього московського. Я хочу жити до останнього дня пояснюючи, чому «вони» не люди.

Ця розробка стала справжнім антистресом для мене особисто. Я знаю інших дорослих, які підняли собі настрій ховаючи путіна і спалюючи його. Бо це сьогодні головна мета Українців, знищити в Україні все російське разом з московією.

«Бо війна скінчиться, однак розлюднення лишиться...» — коли це станеться, моє ставлення до вбивць не зміниться. Бо вони вбивали МОЇХ дітей і мені шкода, що ви шукаєте привід толерувати путіна і його ідеологію. Я ж шукаю привід розказати, що його разом з їх культурою варто назавжди поховати для себе.

Це всього лише розробка. Ви припускаєтеся фатальної помилки, коли захищаєте насмішки над путіним.

З чого почався цей допис?

Я виклала у ФБ стару розробку «Домовина путіна»(розробка для дорослих), як згадку, що можна просто взяти і поховати путіна, якщо, наприклад, ви маєте емоційне виснаження. Це своєрідний жартівливий ритуал, поховати все російське у своєму житті. Це як гуцульський анекдот про москалів «Нацполіція шукає вбивцю росіян. Ось тепер думаю — може це вакансія?». Чи може нам ще й не жартувати над ними?


Шановні освітяни, я до кінця життя тих московських скотиняк за людей не вважатиму. Якщо хтось вважає, що невинний жарт над московитами «розлюднює» мене, то ви очевидно забуваєте, що зараз часи великої війни, і справжні нелюди не розробки роблять, а українських дітей ґвалтують.

Ви поплічники путіна, якщо толеруєте хороше ставлення до московитів. Якщо ви не розказуєте сьогодні у школі з першого класу про геноциди нашого народу і весь той жах, що московія творить з нами, то постає запитання — чому?

Якщо сьогодні ми не подбаємо про чесне викладання історії задля припинення зросійщення, то завтра історія повториться і ваших дітей знову вбиватимуть.

0601co2m-0df1-595x350.png

Моя відповідь:

Час убивати й час лікувати, час руйнувати і час будувати. — Еклесіяст, розділ 3, вірш 3.

Сьогодні мій час убивати російський менталітет, який досі в головах у деяких освітян. Ви дуже сильно перекручуєте зміст, ви нападаєте на мене за невинну розробку, коли наших дітей продовжують зросійщувати через російський контент та вбивати балістичними ракетами. Я не поважаю вашу таку позицію, я не згодна з вами. Я ненавиджу їх і це абсолютно нормальне здорове ставлення до вбивць українських дітей.

Моя розробка для дорослих. Моя розробка відображає позицію до всього російського. Моя розробка — це всього лише невинна розробка, в той час, як вони дійсно кладуть наших дітей в домовину.

Я такий самий митець, як будь-який інший український художник, який намалював смерть путіна, тиражує та продає свої картини. Я такий самий митець, як музикант, який співає про смерть путіна. То хіба я можу бути погана за чітку проукраїнську позицію??? Я хотіла робити цю розробку, бо це елемент творчості під час війни, відображення сьогодення. Це мистецтво!

Тільки дуже погана людина може захищаєте путіна.

Час любити і час ненавидіти, час на війну і час на мир. — Вірш 8.


П. С. Я розумію думку Олени Білик, проте я не погоджуюся з нею, бо це суперечить моїм поглядам, щодо московитів і всього московського.


Доповнення:

0601cp3e-3af8-565x446.png

Моя відповідь:

На противагу мені є освітяни інфлюенсери, які під час майдану були у партії регіонів та голосували за злочинні закони януковича. Тому це ваш свідомий вибір, яких інфлюенсерів читати, до кого прислуховуватися і кого критикувати під час війни.

Я говорю про важливість очиститися від всього російського, поховати це назавжди і виховувати націю розумних дітей, які знатимуть свою історію правдиво. Тому, засуджуючи мене за несмішливу розробку над путіним, подумайте, хто з «українців» освітян вклав вам це у голову під час війни, коли щодня вбивають наших дітей. Хто з освітян навчив вас під час війни очищатися від поганих думок замість того, щоб концентруватися на знищені зросійщення.

Моя розробка «Домовина путіна» для дорослих, тому дуже добре подумайте ви, а не я, чому це у вас викликало такий супротив жарт над московитами.

Читайте також: