Опубліковано 16 травня 2023 о 04:43
0 0

Ви п'єте каву вдома, Чи, може, навіть в зручному кафе...

Ви п'єте каву вдома,

Чи, може, навіть в зручному кафе...

А в нього по кістках гуляє втома,

Бо кілограм десь сорок на собі несе.

А в нього руки в мозолях до крові,

А в нього ноги стерті до дірок

А в нього у ночі не світять зорі,

А в нього тільки присмак цигарок.

Ви п'єте каву... і життя триває...

А в нього вчора вбитий побратим

Убитий...розумієте? - не має!

Чому цей світ зробився геть не тим?

Ви п'єте каву... а у нього порох...

У перемішку з присмаком землі,

Й тягар такий на кілограмів сорок...

І гул снаряда дикий в голові.

Ви п'єте каву... Добре, що удома...

За це вже хтось сьогодні заплатив...

Ціна болюча... присмак сліз і втома,

Щоб ти цю каву просто неба пив.

© Аліна Войтенко

Ціна нашого спокою... болюча...💔😔

Не забувайте ні на хвилинку тих, хто тримає цю лють власним життям!