Ви бачите яка в нас дощова весна?!
Все ллє і ллє. Щоденно. Щохвилини.
А все тому, що кожен день війна
З рук вириває батька, матір, доньку, сина...
Щодня в країні, в кожному куточку, чути дзвін, -
Несуть бійця під жалісливу ''Пливе кача''.
І то не дощ, не вірте, то не він!
То душі вбитих так за світом плачуть...
© Людмила Степанишена
