В останню суботу листопада вся Україна схиляє голови в День вшанування пам’яті жертв Голодоморів.
У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років.
У 2-А класі була проведена виховна година «Голодомор 1932 – 1933. Пам’ятаємо». Діти були вражені почутими фактами, переглянутою презентацією. В очах були жах і співчуття, коли звучав вірш «Боже, що там у тебе в руці…», у якому дитинка звертається по допомогу до Бога, бо дуже хоче їсти і боїться вмирати.
Кожен хлопчик і дівчинка зобразили свічечку памяті у своїх щоденниках вражень. Вони пообіцяли, що 28 листопада о 16:00 вони, запаливши на підвіконнях своїх осель свічку пам’яті, вшанують пам’ять жертв Голодомору традиційною хвилиною мовчання.