Стрічка блогів
0
Учні 2-В класу (кл керівник Кучеренко Тетяна), гімназії 39 (директор Занєгіна Сніжана) взяли участь у Всеукраїнському проєкті "З молока тече ріка" від "Майстерні казок Олександра Зімби". Мої вихованці великі молодці! Пишаюсь вами!!!