Найбільше досягнення вчителя - бачити високі результати навчання своїх учнів. І я знову горда з того, що мої учні стають переможцями!
Тетяна Свіцельська, учениця 11 класу, посіла 2 місце на 4 етапі Всеукраїнської Олімпіади з географії. Дякую Тетянці за гарні знання, цілеспрямованість, відповідальність. Ти - наша гордість!

