Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки» у вересні об'явили про благодійну акцію "Монетки дітям" аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком. Учні 3 класу дуже хотіли допомогти тим, хто має таку складну хворобу, з якою так важко боротися. Третьокласники дістали свої колекційні набори і віддали монетки у спільну касу. Майже щодня запитували: чи допомогли вони хоч комусь.
І ось до школи прийшла грамота за активну участь у Всеукраїнській благодійній акції «Монетки дітям» та неоціненний вклад у боротьбі з дитячим раком. Радіють діти, що вони долучилися до такої важливої справи!