21-22 жовтня 2021 у м. Вишгород, Київської області відвідав семінар-навчання з розвитку національно-патріотичного виховання на Київщині в рамках Всеукраїнської акції «СУМ. Діаспора – 75»
Дякуємо організаторам заходу та спікерам за ці насиченені 2 дні навчання
,
нові знання у сфері національно-патріотичного виховання ,
протидії медіа маніпуляціям ,
досвід представлення проектів.
Все було на вищому рівні


Київський обласний молодіжний центр
Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації
#національно_патріотичне_виховання








