Опубліковано 21 серпня 2020 о 20:22
0 0

" Всеосвіта"-супер команда!

Висловлюю щиру подяку команді «Всеосвіти» за продуктивну роботу, за можливість отримати нові знання та цікаві ідеї, набуття нових вмінь і навичок в організації освітнього процесу.Творчому колетиву бажаю процвітання, супер цікавих програм і нових користувачив! Ви найкращі!