❄️❄️ Все минає. ❄️❄️
Добігає Січень до кінця,
А за ним з реваншом прийде Лютий.
І немає цьому вороття,
Має бути все як має бути.
Буде Лютий дуже лютувати,
Снігом все усипить аж по вінця.
Буде плани свої будувати,
А вони не стоять і червінця.
Бо Весна прийде й ростопить кригу .
Має все початок і кінець.
Тепле сонце в день несе відлигу,
Ну і що ,що Лютий молодець.
Скоро все минає, все минає.
Тож суворий Лютий не лютись,
Місяць Лютий нехай про це знає,
Краще в пам'яті хорошим залишись .
27/01/23. Родіка Костинян Чиківчук