Дуже часто наші учні стикаються із непомірними вимогами від вчителів, які навряд би самі могли відповідати цим вимогам.
У виховній діяльності що чують наші учні? "Куріння шкідливе!", "Не вживай алкоголь!", "Думай, що ти одягаєш!". А чи всі вчителі, які це говорять, самі не п'ють, не курять та вдягаються по пуританськи? Ясно, що ні. І ясно, що такий вчитель не буде авторитетом чи прикладом для наслідування.
Тому якщо щось вимагаєте від учнів - самі це спробуйте! І в навчанні, і у вихованні, ба навіть у дозвіллі!
Як приклад - запропонувала дітям урок на скеледромі і сама лазила, на рівні з ними: