Першокласник 1: Ось стоять передi мною
I вродливi й чарiвнi ,
Задоволенi собою
Нашi всi випускники .
Першокласник 2: Аж не вірю, що були
Ви такі, як ми малі.
Мабуть вже про це забули
Ваші добрі вчителі.
Першокласник 3: Кажуть , нiби ви були
Теж колись маленькими ,
I до школи вас водили
Татусi iз неньками .
Першокласник 4: Та не вiрю я цьому !
Ви хiба не бачите ?
Це ж не хлопцi -- козаки ,
Богатирi-красенi !
Першокласник 5: Поряд з ними випускниця.
Дуже мила , знаєте !
Кращої , нiж в нашiй школi
Ви нiде не знайдете !
Першокласник 6: Скiльки книг ви прочитали
I екзаменiв здали !
Скiльки зошитiв списали ?
Мабуть , мiлiонiв три !
Першокласник 7: Вже контрольних не писати ,
I не слухати дзвiнка ,
Вам вершини пiдкоряти ,
Вас чека нове життя .
Першокласник 8:Ви щасливі, любі друзі,
Бо вже близько до мети.
Ну, а нам ще доведеться
Через все оце пройти.
Першокласник 9: Вам ми хочем побажати -
Завжди успіхів в житті.
І про школу пам ‘ятати,
Де б не були в житті.
Першокласник 10: Хай же вам щастить усюди,
Хай завжди шанують люди
Хай вас доля береже,
Хай вас Ангел стереже.
Першокласники всі разом:Перший клас вам всім бажає
І здоров'я, і добра,
Щоб були ви всі щасливі
І не знали горя й зла.